Палата представників США ухвалила 4 законопроєкти про фінансові санкції проти рф і білорусі

Нижня палата Конгресу США проголосувала переважною більшістю голосів за чотири нових проєкти законів, які запроваджують нові обмеження проти росії через її війну проти України, а також проти білорусі – за підтримку російської агресії.

Про це повідомила в четвер на офіційній Фейсбук-сторінці посол України в США Оксана Маркарова, передає Укрінформ.

«Палата представників США ухвалила ще чотири законопроєкти, пов’язані з агресією рф проти України»,- йдеться у дописі.

Дипломат уточнила, що голосування відбулося напередодні, 11 травня.

Так, 418 голосами було ухвалено проєкт закону H.R. 7066 про фінансові санкції проти росії й білорусі. Документ вимагає від фінансових установ США забезпечити дотримання санкцій проти цих двох країн.

Крім того, 352 конгресмени підтримали законопроєкт H.R.7081 щодо комплексного послаблення боргового навантаження на Україну. Він зобов’язує Міністерство фінансів США докласти зусиль для поліпшення ситуації із зовнішніми боргами України.

Палата представників також ухвалила 416 голосами проєкт закону H.R.6891 про ізоляцію російських урядовців. Він зобов’язує Мінфін США, а також Раду керуючих Федеральної резервної системи США вжити всіх необхідних заходів для виключення участі представників уряду рф, наскільки це можливо, з міжнародних зустрічей. Це стосується, в тому числі, зборів МВФ і Світового банку – ключових міжнародних подій цих фінансових інституцій.

Опубліковано
В категорії Новини